“VARPU Tennis & Padel Club” privātuma politika

Privātuma politika VARPU Tenisa klubs SIA (turpmāk – VTC) nosaka, kā tiek apkopota un izmantota informācija, kā arī pasākumi, lai aizsargātu jūsu privātumu, ko varam uzņemties kā mūsu uzņēmuma klientu. Izmantojot VTC pakalpojumus, jūs uzticaties mums ar savu informāciju. Šī konfidencialitātes politika ir paredzēta, lai informētu lietotāju par to, kāda informācija mēs iegūstam, kāpēc mēs to darām un kā mēs to izmantojam.

Saņemtā informācija

  1. Personas informācija: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, dzimums, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese.
  2. Maksājuma informācija: samaksājot par pakalpojumiem, VTC saņem informāciju par savu bankas kontu, bankas iestādi. Informācija par maksājumu karti tiek savākta un apstrādāta globālajā maksājumu sistēmā.
  3. Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas: izmantojot VTC pakalpojumus, tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas, lai apkopotu un saglabātu informāciju, kas ietver sīkdatņu izmantošanu datu vākšanai un saglabāšanai.

Pārredzamība un izvēle

VTC mērķis ir norādīt, kāda informācija sabiedrība apkopo, lai lietotājs varētu izdarīt izvēli attiecībā uz apkopotās informācijas izmantošanu. Jūs varat apskatīt un kontrolēt ar jūsu kontu saistīto informāciju. Lietotājs var bloķēt sīkfailus savā interneta pārlūkprogrammā, tostarp tos, kas saistīti ar VTC pakalpojumiem.

Savāktās informācijas izmantošana

VTC savākto informāciju izmanto, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošo un jaunu pakalpojumu kvalitāti, kā arī aizsargātu lietotājus. Arī savāktā informācija tiek izmantota, lai piedāvātu personalizētu saturu un reklāmu VTC klientiem.

Kā daļu no pakalpojumu sniegšanas, kuru lietošanai VTC ir nepieciešams konts, VTC ir tiesības izmantot profila vārdu, uzvārdu un nosaukumu, ko lietotājs norādījis, reģistrējot savu profilu.

Kad jūs sazināties ar VTC, mēs saglabājam jūsu ziņojumus, lai uzraudzītu un uzlabotu pakalpojuma kvalitāti. Mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai informētu jūs par mūsu pakalpojumiem un informētu jūs par gaidāmajām izmaiņām.

Informāciju, ko VTC apkopo, izmantojot sīkfailus un citas tehnoloģijas, izmanto, lai uzlabotu mijiedarbības pieredzi un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

Ja lietotājiem tiek rādīta personalizēta reklāma, sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju identifikatori neatbilst jutīgajām kategorijām: rase, reliģiskās pārliecības, seksuālā orientācija vai veselības stāvoklis.

VTC apstrādā personisko informāciju SIA Area IT serveros.

Personas informācijas pieejamība un atjaunināšana

VTC nodrošina lietotājam piekļuvi viņa personiskajai informācijai neatkarīgi no pakalpojumu izmantošanas brīža. Ja šī informācija nav pareiza, mēs centīsimies to atjaunināt vai dzēst, tiklīdz tas būs iespējams.

VTC sniedz savus pakalpojumus tā, lai informācija būtu aizsargāta pret nejaušu vai ļaunprātīgu iznīcināšanu. Tāpēc, sākot no brīža, kad izdzēsīsit informāciju no VTC pakalpojumiem, var paiet nedaudz laika, pirms dzēsīsim nevajadzīgas šo datu kopijas no aktīviem serveriem.

VARPU Tenisa klubs SIA un informācija, ko lietotāji dalījās

Jūs piekrītat, ka jūsu sniegtie dati tiks izmantoti apstrādei VTC datu bāzē. Personas datus, kurus jūs varat labot vai dzēst, sazinoties ar info@varpu.lv.

Jūsu dati tiks saglabāti, kamēr izmantojat VTC pakalpojumus.

Jums ir tiesības izlabot un dzēst sniegto informāciju. Šajā gadījumā dati tiek glabāti kādu laiku, lai izslēgtu trešās puses nejaušu vai ļaunprātīgu noņemšanu.

VTC pēc jūsu pieprasījuma piekrīt izdzēst no jums saņemtos datus.

Saskaņā ar Art. 13 EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (EK) Nr. 2016/679, jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Lietotājam ir tiesības pieprasīt saglabāto personas datu kopiju personīgi pēc adreses: Vārpu iela 17A. Mārupe. VARPU Tenisa klubs SIA, kas identificē sevi kā profila īpašnieku. Saglabātie personas dati tiks sagatavoti divu nedēļu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

Par noņemšanas un atjaunošanas personiskās informācijas procedūra: Pamatojoties uz izmantošanas nosacījumiem portāla VTC Kompānijai ir tiesības dzēst savus personas datus, dzēst profilu.

Drošības pasākumi

VTC veic šādus pasākumus, lai aizsargātu portālu un tā lietotājus no nesankcionētas piekļuves informācijai, tās izmaiņām, izpaušanai vai iznīcināšanai:

Šifrēšana, izmantojot SSL standartu;

Divpakāpju verifikācija, lai piekļūtu kontam.

Piekļuve personisko informāciju tikai uz VTC personāla darba izpildītājiem un pārstāvjiem, kas nepieciešams zināt šo informāciju tās apstrādei uz mūsu vārdā, mums ir nepieciešams, lai stingri atbilst līguma prasībām konfidencialitāti un atbildības informativeness gadījumā neievērošanas ar šīm prasībām.

VTC privātuma politika attiecas uz visiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem.

Atbilstība politikām un sadarbība ar regulatīvajām aģentūrām: VTC regulāri pārskata, vai tā ievēro šo konfidencialitātes politiku.

Saņemot sūdzību vai pieprasot atbalstu, mēs sazināsimies ar pieteikuma iesniedzēju, lai izlemtu turpmāku rīcību. Kā daļu no izmeklēšanas jebkuras sūdzības par nodošanu personisko informāciju, ka mēs nevarējām atrisināt, kas nodarbojas ar konkrētu personu A VTC-sadarbojas ar regulatīvajām aģentūrām, tai skaitā vietējo datu aizsardzības iestādēm.

Izmaiņas

Šī konfidencialitātes politika var mainīties. VTC neierobežo lietotāju tiesības, kas minētas šajā konfidencialitātes politikā, bez viņu piekrišanas. Visas izmaiņas konfidencialitātes politikā tiek publicētas šajā lapā.

Contacts

SIA “VARPU Tennis Club”

40103976632

Call

+371 22778888

Working time

I-V: 8:00-22:00
VI-VII: 9:00-18:00

E-mail address

info@varpu.lv

Vārpu Street 17A, Mārupe

Latvia, LV-2167

Waze

Find a route

SIA “VARPU Tennis Club”

40103976632

Call

+371 22778888

Working time

I-V: 8:00-22:00,
VI-VII: 9:00-18:00

E-mail address

info@varpu.lv

Vārpu Street 17A, Mārupe

Latvia, LV-2167

Waze

Find a route